Klubbat för:
4 000 SEK
3 000 SEK
WILLIAM JAMES MÜLLER (1812-1845), Gosse med marsvin, olja på duk, signerad och daterad WJ Müller 1838, ca 53x39 cm
Duklagning
824340
2020-10-14