Ljusstakar i silver
2020-10-20
824279
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 4 st., silver, olika modeller, högsta ljusstaken Tore Eldh, merparten från omkring 1960-tal, höjd ca 7,5-18 cm
bruksspår, smärre repor, någon buckla kring fotring, samtliga ljusstakar med fylld fot