Båtskylt Agda Hven

Båtskylt Agda Hven
Båtskylt Agda Hven
Båtskylt Agda Hven
Båtskylt Agda Hven
Båtskylt Agda Hven
Båtskylt Agda Hven
Båtskylt Agda Hven
Båtskylt Agda Hven

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÅTSKYLT, "AGDA*HVEN", 18/1900-tal, träskuren, bemålad, ca 158x15 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Slitage, skador förekommer

824249

2020-10-30