Kaffeservis Gustavsberg
2020-10-14
824216
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUSTAVSBERG, "Blå Blom", (16), delar av kaffeservis, porslin, bestående av: 6 tekoppar fat, 4 kaffekoppar med fat, 5 assietter, 6 udda tefat medföljer
,
Bruks- och åldersrelaterat slitage, mikronagg kan förekomma