Stövlar Sko Uno 1974

Stövlar Sko Uno 1974
Stövlar Sko Uno 1974
Stövlar Sko Uno 1974
Stövlar Sko Uno 1974
Stövlar Sko Uno 1974
Stövlar Sko Uno 1974
Stövlar Sko Uno 1974
Stövlar Sko Uno 1974
Stövlar Sko Uno 1974
Stövlar Sko Uno 1974

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STÖVLAR, skinn, i form av amerikanska flaggan, Sko Uno 1974, storlek enligt märkning 39, höjd 61 cm

Bruksslitage och skador

823972

2020-10-11