Khyber kniv Afghanistan 1900-talets början
2020-10-14
823971
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KHYBER KNIV, 1900-talets början, Afghanistan, längd ca 56 cm, läderbalja med skador, längd ca 42 cm
Slitage, balja med skador