Polissabel 18/1900-tal
2020-10-14
823962
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
POLISSABEL, 18/1900-tal, England, mässing, kavel i fiskskinn, längd ca 74 cm, läderbalja med mässing, längd ca 63 cm
Slitage