Golvlampa
2020-10-14
823890
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, mässing, höjd inlkl. textilskärm 157 cm
Ombyggd fotogenlampa, skärm med skador