Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
LISA LARSON, figurin, stengods, Gustavsberg, i form av tomte med lykta, för ett ljus, delvis glaserad i rött och vitt, signerad "Lisa L., K-studion Gustavsberg", höjd ca 28 cm
Smärre slitage
823863
2020-10-14