Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MINIATYRPORTRÄTT, 2 st, 1800-tal, föreställande bl a, Marie-Antoinette, ramar i ben, rammått ca 14x12 cm
Smärre slitage.
823748
2020-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här