G Wright, olja
2020-10-11
823543
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
GEORG WRIGHT (1860-1842), Ryttare, signerad, olja på pannå, ca 17,5x30,5 cm
Smärre dukskador