Primus Mortimer Pettersson olja
2020-10-11
823521
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
PRIMUS MORTIMER PETTERSSON (1895-1975): Landskap med by, monogramsignerad PMP, olja på pannå, ca 35x41 cm