Anne Nilsson Celeste 1-par
2020-10-14
823441
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANNE NILSSON, "Celeste", ljusstakar, 1 par, glas, Orrefors, etikettmärkta samt signerad, höjd ca 30 cm
Minimalt slitage