Angelica Wiik färglitografi
2020-10-11
823408
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): Kvinna på zebradivan, signerad Angelica Wiik, 34/240, färglitografi med glitter, bladmått ca 42x61 cm