Figurer Kina 1900-tal
2020-10-13
823407
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FIGURER, Kina 3 st, 1900-tal, höjd 30-38 cm, märkta
Smärre slitage