Kliucknikov olja
2020-10-11
823347
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Gäss i vinterlandskap, signerad V Kliuchnikov, olja på duk, ca 100x61 cm, oramad