Orientmatta antik
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
ORIENTMATTA, antik, Sarough/ Faraghan, ca 412x290 cm
Kuntoraportti
Slitage, kanter med mindre skador
823323
Päivämäärä:
2020-10-11