OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
2020-10-13
823249
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kubistisk komposition, otydlgt signerad, numrerad 59/75, färglitografi, bildmått ca 59x77 cm
Ej examinerad ur ram, smäre gulnad på blad