Sideboard teak
Klubbat för:
3 200 SEK
2 000 SEK
SIDEBOARD med skåpöverdel, 1950/60-tal, fanérad i teak, underdel med 5 lådor samt skåp med bakomliggande hyllplan, överdel med skjutluckor, svärtade detaljer samt ben, fothylsor i mässing, nyckel finns, höjd ca 130, 150x40 cm
Bruksslitage
823137
2020-10-12