Pianospel oljemålning
2020-10-10
823056
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Pianospel, otydligt signerad, olja på pannå, ca 27x30 cm