Golvlampa 1900-talets andra hälft
2020-10-08
823035
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing och alabaster, höjd ca 155 cm
Smärre nagg