Stolar 3 st 1700-tal
2020-10-09
822984
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
STOLAR, 3 st, gustavianska, 1700-tal, bemålade, skuren dekor, sitthöjd 46-47 cm
Färgbortfall, slitage, klädsel med skador