Astrid Sylwan färgetsning
2020-10-08
822974
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ASTRID SYLWAN (född 1970): Komposition, färgetsning, signerad, 20/35, oramat blad, bladstorlek ca 58x42,5 cm