M Pyk
2020-10-09
822890
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK, (född 1934): Kungafamiljen, signerad M.Pyk, ea, färglitografi, bladmått ca 75,5x55 cm