Ulrica Hydman-Vallien
2020-10-13
822883
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): (2) Figurkompositioner, signerade, pt, färglitografier, bladmått ca 57x44 - 60x44 cm
Oramade