Hydman-Vallien
2020-10-09
822876
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): (2) Figurkompositioner, signerade, pt, färglitografier, bladmått ca 44x56 cm vardera
Oramade