Tallrikar Kina 1700-tal Famille rose
2020-10-10
822816
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 2+1 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, diameter ca 23 cm
Nagg, den udda med lagningar, en med spricka