Claire View
2020-10-11
822798
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CLAIRE VIEW (f. 1957): figurkomposition, signerad samt daterad Claire View -18, olja och collage på duk, ca 50x49 cm