Olle Ängkvist
2020-10-11
822787
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Komposition, blandteknik, monogramsignerad OÄ och daterad 10.1.96, bildmått ca 21x15 cm
PROVENIENS: Säljs av konstnärens familj.
Ej examinerad ur ram