Olle Ängkvist
2020-10-11
822785
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Komposition, blandteknik, monogramsignerad OÄ och daterad 6.1.96, bildmått ca 19x17 cm
PROVENIENS: Säljs av konstnärens familj.
Ej examinerad ur ram