Olle Ängkvist
2020-10-11
822761
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): "Måltavla", monogramsignerad och daterad OÄ 20.5.95, storlek ca 16x15 cm
Ej examinerad ur ram