Leo Janis Breidits oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

LEO JANIS BRIEDITS (1922-2007): Hamnmotiv, signerad Leo Janis, olja på duk, 50x70 cm

822749

2020-10-10