Olle Ängkvist
2020-10-11
822739
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Komposition, blandteknik, monogramsignerad OÄ och daterad 1.12.85, bildmått ca 17,5x18 cm
PROVENIENS: Säljs av konstnärens familj.
Ej examinerad ur ram