Olle Ängkvist
2020-10-11
822732
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Komposition, guache, monogramsignerad OÄ och daterad 19.1.99, bildmått ca 16,5x13 cm
PROVENIENS: Säljs av konstnärens familj.
Ej examinerad ur ram