Uno & Östen Kristiansson plafond
2020-10-11
822639
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
UNO och ÖSTEN KRISTIANSSON, golvlampa, för Luxus, 1970-tal, tvåarmad, massiv furu, textilbeklädda skärmar, höjd ca 139 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, smärre slitage