Ramar 1 par
2020-10-08
822430
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RAMAR, 1 par, omkring år 1900, förgyllda, dekor med bl.a pärlstav, innermått 40,5x49, yttermått 50x49 cm
Dekorbortfall, slitage