Kandelaber
2020-10-09
822399
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
KANDELABER, 1900-tal, 5 ljusarmar, mässing, höjd ca 58 cm
bruks- opch ålderstelaterat slitage