Armaturhantverk ab
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LAMPOR, 2 st, vägg samt skrivbordslampa, 1950-tal, Armaturhantverk AB, Tibro lackerad plåt samt ledarmar i mässing, längd ca 35-40 cm
Bruksslitage, repor förekommer, ej funktionstestade, SAv garanterar ej funktionen
822389
2020-10-12