Golvlampa
2020-10-06
822197
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA , mässing och plåt, höjd ca 130 cm, ställbara skärmar.
Bruksslitage, repor, märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen