Marie Von Kraemer oljemålning
2020-10-12
822136
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MARIE VON KRAEMER (f. 1947): "Freedom", olja på duk, signerad, mått ca 115 x 90 cm
Detta verk tillhör en temaauktion med konst av Marie von Kraemer