Vjeteslav Kliuchnikov
2020-10-06
822121
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "September", signerad och daterad V. Kliuchnikov, daterad a tergo 2005, olja på duk, ca 60x80 cm, ej inramad