Klubbat för:
2 600 SEK
3 000 SEK
JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Gröna Lund å Djurg:n", "Djurgårdsbron", "Blockhushudden", monogramsignerade FI, akvareller, ca 15,5x10 cm
Ram och passepartout med sliage.
822005
2020-10-06