Bordslampa, NK
2020-10-12
821984
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, mässing och vitlackerad skärm, märkt NK, höjd ca 40 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, bruksslitage