Skaldjursgafflargafflar
2020-10-12
821954
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 200 SEK |
SKALDJURSGAFFLAR / HUMMERGAFFLAR, 12 st, Bijouterie Cachot, silver, bladen förgylld metall , längd ca 16 cm
Åldersslitage