Trancheringsbestick i silver
2020-10-12
821937
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TRANCHERINGSBESTICK, 2 dlr, gaffel samt kniv, Minerva, 1920-tal, handtagen yttre del i silver, stämplade, längd ca 27 samt 31 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage