Karmstolar NK
2020-10-07
821856
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, Karl Johanstil, Nordiska Kompaniet, mahognyfaner, skyltmärkta, sitthöjd ca 42 cm
Skador, löst armlän