Märklin lok vagnar och tillbehör
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
MÄRKLIN LOK, VAGNAR OCH TILLBEHÖR, över 50 dlr, 1900-tal, personvagnar mm, räls, växlar, hus, djur, signaler, transformator, delvis i originalkartonger
Kuntoraportti
Bruks- och åldersrelaterad slitage, ej genomgånget, funktioner ej prövade, skador kan förekomma
821831
Päivämäärä:
2020-10-09