Ljusstakar Frankrike Empire
Klubbat för:
10 000 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
LJUSSTAKAR, 1 par, patinerad och brännförgylld brons, Frankrike, 1800-talets första hälft, empire, dekor av bland annat palmetter, putti och lyror, höjd ca 28,5 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
821764
Päivämäärä:
2020-10-10