Större bordslampa Frankrike
2020-10-08
821727
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
STÖRRE BORDSLAMPA, brons, Frankrike, 1900-tal, dekor i form av kvinna med vindruvor, höjd ca 78 cm
Slitage