Fåtöljer ett par vitlackerad rotting
2020-10-12
821598
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJER, ett par, 1900-tal, vitlackerad rotting, klädsel i Josef Frank tyg, sitthöjd ca 35 cm
Slitage, skador